Nasza historia, nasza pasja

Jak wszystko się zaczeło?

Nasza historia sięga roku 1997, kiedy to z pasją i oddaniem rozpoczęliśmy naszą działalność. Od tamtej pory tworzymy wyjątkowe figurki, które mają nie tylko unikalny wygląd, ale także głębokie znaczenie.

Nasze rzeźby są wykonywane z dbałością o detale i z poszanowaniem tradycji. Każda figurka ma swoją historię i symbolikę, która łączy się z wiarą i duchowością. Nasze wyroby są nie tylko ozdobą, ale także przypominają o wartościach, które są dla nas ważne.

Nasza wizja

Wizja naszej firmy koncentruje się na pokazaniu istoty duchownej poprzez sztukę. Dążymy do tego, aby nasze figurki nie były tylko dekoracją, ale przede wszystkim inspiracją do modlitwy dla każdego, kto je posiada. Naszym celem jest tworzenie dzieł, które przemawiają bezpośrednio do serca i ducha, łącząc tradycyjne metody rzemieślnicze z nowoczesnym designem, aby dostarczać produkty nie tylko piękne, ale i mające głębokie znaczenie duchowe. Nasza wizja to stworzenie globalnej społeczności, gdzie każdy, niezależnie od miejsca na świecie, może znaleźć u nas coś, co wzbogaci jego duchowe życie i przestrzeń wokół niego.

Nasi klienci

Nasze dzieła są częścią różnorodnych miejsc na świecie. Dzięki naszym klientom, od małych kaplic po domy modlitwy, prywatnych domów po publiczne miejsca kultu, nasze figurki znajdują swoje miejsce na całym świecie, niosąc ze sobą nadzieję, pokój i inspirację.

Szopka Betlejemska w Krakowie

Nasza piękna szopka betlejemska zdobiła wnętrze wawelskiej katedry podczas świąt Bożego Narodzenia. Jej unikalne figurki przyciągały uwagę wszystkich turystów, a w niezwykły czas jak Boże Narodzenie tworzyły wyjątkową atmosferę.

Indywidualni klienci

Nasze figurki znajdują również swoje miejsce w domach. Dzięki swojej autentyczności znajdą miejsce w każdym zakątku domu, dodając wiary, miłości i ciepła każdej rodzinie.

Figurki w Tyrolu, we Włoszech

Nasze drewniane rzeźby zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale także za granicą. W Południowym Tyrolu we Włoszech nasi klienci doceniają ich autentyczność, piękno i głęboką symbolikę.